Aktuálně 70049 nabídek práce!

Nabídka práce: odborný asistent právního oddělení, Litoměřice

Pozice:
odborný asistent právního oddělení
Zaměstnavatel:
JUDr. Ondřej Mareš
IČO:
66253799
Oblast (okres, kraj):
Litoměřice
Obor práce:
Justice, právo, legislativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda (od nebo od-do):
30000
Popis práce:

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., Exekutorský úřad Litoměřice, přijme odborného asistenta právního oddělení
Náplň práce: odborná právní činnost v exekučním řízení
Požadujeme: SŠ či VŠ vzdělání dosažené absolvováním právně zaměřených studijních programů středních či vysokých škol; absolutorium kvalifikačního studia VSÚ na Justiční akademii v Kroměříži a praxe na obdobné pozici vítána (není však podmínkou), chuť přistupovat k práci aktivně, pečlivost a zodpovědný přístup, bezúhonnost, velmi dobrý písemný projev.
Nabízíme: práci na plný úvazek v přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí u stabilního zaměstnavatele
Nadstandardní mzdové ohodnocení - již při nástupu. Zaměstnanecké benefity - flexibilní začátek a konec pracovní doby, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jízdní výhody, finanční bonusy za odvedenou práci, půlroční odměny, vzdělávání a odborný rozvoj, možnost kariérního růstu, možnost občasné práce z domova
Nástup možný ihned.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám profesní životopis spolu s krátkým shrnutím Vašich dosavadních zkušeností a důvodů, které Vás motivují pracovat s námi, na e-mail: personalni@exekutor-ltm.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Jitka Zahálková
Telefon:
+420 416 732 472; 773 646 033
Počet zobrazení inzerátu:
40×